laboratoryjne stanowiska do mycia stanowiska-do-mycia stanowiska-do-mycia laboratoryjne-stanowiska-do-mycia

Laboratoryjne stanowiska do mycia

 

Stanowiska do mycia stanowią nieodzowny element wyposażenia praktycznie każdego laboratorium. Przystosowane są do mycia naczyń laboratoryjnych oraz zlewania i odprowadzania ścieków.

Stanowisko do mycia

Funkcjonalne, estetyczne, wyposażone w profesjonalną armaturę laboratoryjną pokrytą powłoką epoksydową. W zależności od potrzeb i specyfiki laboratorium stanowiska do mycia mogą być jedno lub dwukomorowe, wymiarami kompatybilne z wymiarami stołów roboczych. Mogą stanowić część stołu przyściennego lub wyspowego. Mogą również stanowić samodzielny i niezależny mebel.

Wymiary standardowe stanowiska do mycia:
długość:     900, 1200, 1500mm
głębokość:  600, 750mm
wysokość:   900mm (do pracy w pozycji stojącej)

 

Elementy wchodzące w skład stanowiska do mycia:

  • konstrukcja metalowa - stelaż A lub C-kształtny malowany proszkowo farbą epoksydową
  • szafka zlewozmywakowa z płyt dwustronnie laminowanych
  • armatura laboratoryjna renomowanych firm
  • blat roboczy: konglomerat kwarcowo-granitowy Aglodrom, lita ceramika techniczna, laminat HPL z dodatkiem żywicy fenolowej i obrzeżem PCV, żywica epoksydowa Durcon, polipropylen
  • miska zlewowa: ceramika techniczna, żywica epoksydowa Durcon, polipropylen, stal nierdzewna
  • ociekacz, oczomyjka (opcjonalnie)
Stanowiska do mycia. Blat kwarcowo-granitowy Aglodrom
Stanowisko do mycia jednokomorowe Stanowisko do mycia jednokomorowe
Stanowiska do mycia. Blat lita ceramika techniczna
Laboratoryjne stanowisko do mycia jednokomorowe. Laboratoryjne stanowisko do mycia dwukomorowe Laboratoryjne stanowisko do mycia trzykomorowe
Stanowiska do mycia. Blat laminat HPL z żywicą fenolową i obrzeżem PCV
326
Stanowiska do mycia. Blat żywica epoksydowa Durcon
Stół laboratoryjny do mycia dwukomorowy. Blat żywica epoksydowa Durcon Stół laboratoryjny do mycia jednokomorowy. Blat żywica epoksydowa Durcon szary.
Stanowisko do mycia. Blat stal nierdzewna
Laboratoryjne stanowisko do mycia z blatem stalowym. Stół laboratoryjny do mycia jednokomorowy. Blat stal nierdzewna. Laboratoryjne stanowisko do mycia z blatem stalowym.
Stanowisko do mycia. Blat polipropylen
Stół laboratoryjny do mycia jednokomorowy. Blat polipropylen. Laboratoryjne stanowisko do mycia z blatem polipropylenowy.

Ociekacze laboratoryjne

Ociekacz laboratoryjny jest doskonałym uzupełnieniem stanowiska do mycia. Służy do suszenia wszelkiego typu naczyń laboratoryjnych. Ociekacz typu jeż z rynienką ociekową i wężykiem odprowadzającym, kołki regulowane. Ociekacze typu jeż mogą być mocowane ściany lub nadstawki.

Ociekacz laboratoryjny kołkowy typu jeż.

Stanowisko do mycia i płukania sit

Płyta robocza / blat wykonany w całości w formie zlewu z odpływem i podłączeniem do instalacji kanalizacyjnej. Na dnie wstawiona wyjmowana kratownica stalowa/ociekowa. Dolna zabudowa, zlew, boki oraz sufit komory wykonane ze stali nierdzewnej OH18N9 (1.4301) Inox. Tylna ściana wykonana z przeźroczystego litego poliwęglanu, podświetlana. Stelaż A-kształtny wykonany z profili stalowych 30x30mm (wzmocniony) malowany proszkowo farbą epoksydową, zakończony stopkami do poziomowania.

Stanowisko ze stali nierdzewnej do mycia i płukania sit.