Meble do szkolnych pracowni chemicznych Dygestoria szkolne Stoły demonstracyjne dla nauczycieli Stoły wyspowe uczniowskie Stoły przyścienne uczniowskie

Meble szkolne laboratoryjne do pracowni chemicznych, fizycznych i elektrycznych

 

Oferujemy dygestoria szkolne/edukacyjne oraz meble szkolne (stanowiska laboratoryjne) przeznaczone do wykonywania prac badawczych dydaktycznych, doświadczeń i ćwiczeń w szkolnych pracowniach chemicznych, fizycznych oraz elektrycznych.

Dygestoria oraz meble laboratoryjne/stanowiska laboratoryjne są najwyższej jakości, bezpieczne i funkcjonalne. Produkowane przez naszą firmę zgodnie z wymogami norm PN-EN 14175-2:2006, PN-EN 14056 i PN-EN 13150. Spełniają rygorystyczne wymagania w zakresie bezpieczeństwa oraz funkcjonalności co potwierdzamy w wystawianych Deklaracjach Zgodności. Dygestoria zgodnie z Dyrektywą 2006/95/WE oznaczone są znakiem CE.

Oferowane przez nas meble laboratoryjne, posiadają Certyfikat/Atest Państwowego Zakładu Higieny, potwierdzający spełnianie wymagań do pracy w laboratoriach i pracowniach szkolno-edukacyjnych.

Dygestorium szkolne/edukacyjne

Konstrukcja dygestorium blokowa, wykonana z płyt melaminowych obustronnie laminowanych. Komora robocza z bokami w ¾ powierzchni przeszklonymi szkłem bezpiecznym. Tylna ściana od wewnątrz wyłożona chemoodpornym polipropylenem. Blat wykonany z litej ceramiki technicznej LTC lub płytek ceramicznych. Szafka laminowana wentylowana grawitacyjnie.

Stoły demonstracyjne nauczycielskie

Stoły demonstracyjne wolnostojące wyposażone w instalację wod-kan.
Opcjonalnie: blat wysuwany, oczomyjka, panel z gniazdami el. 230V.

Stoły do szkolnych laboratoriów chemicznych i fizycznych

Stoły dla uczniów przeznaczone do prac edukacyjnych w szkolnych pracowniach chemicznych i fizyczych. Stabilna konstrukcja oparta na stalowym stelażu. Blat roboczy do przeprowadzania ćwiczeń i badań. Tył stołu z maskownicą lub bez maskownicy.

Stoły laboratoryjne uczniowskie wyspowe i przyścienne z nadstawką, instalacją wody, gazu i gniazdami el.

Stoły uczniowskie do szkolnych pracowni Stoły uczniowskie do szkolnej pracowni chemicznej

Stoły do szkolnych pracowni elektrycznych

Stoły elektrotechniczne - ćwiczeniowe stanowią doskonałe wyposażenie pracowni szkolnej, dydaktycznej i warsztatowej. Budowa i elementy składowe stołów spełniają wszelkie międzynarodowe wymogi bezpieczeństwa. Stabilna konstrukcja oparta na stalowym stelażu. Blat roboczy z konsolą zasilającą do przeprowadzania ćwiczeń i badań.

Szafy laboratoryjne

Szafy laboratoryjne do przechowywania mało agresywnych substancji chemicznych, drobnych materiałów, podręcznego sprzętu laboratoryjnego oraz szkła niezbędnego do pracy. Szafy laboratoryjne laminowane oraz metalowe, jedno lub dwudrzwiowe z zamkami patentowymi.

Szafy na chemikalia

Szafy na kwasy i zasady wentylowane grawitacyjnie lub mechanicznie (z wentylatorem). Szafy laminowane oraz metalowe, jedno lub dwudrzwiowe z zamkami patentowymi.

 

« do góry