stoly-laboratoryjne-szkolne-wyspowe stoly-laboratoryjne szkolne wyspowe stoly-laboratoryjne-szkolne-wyspowe stoly-laboratoryjne-przyscienne stoly-laboratoryjne-do-mycia

Stoły laboratoryjne do szkolnych pracowni chemicznych i fizycznych

 

Stoły laboratoryjne do szkolnej pracowni chemicznej, fizycznej, biologicznej przeznaczone dla uczniów do przeprowadzania ćwiczeń, eksperymentów i doświadczeń na zajęciach. Aby uczniowie mogli poczuć się jak w prawdziwym laboratorium - stoły laboratoryjne szkolne wyposażone są w instalacje wody, gazu, nadstawki, gniazda elektryczne (w zależności od profilu pracowni). Stoły mogą być w różnych konfiguracjach - pojedyncze lub łączone w ciągi stanowisk roboczych.

Nasze stoły laboratoryjne uatrakcyjnią nie tylko wygląd szkolnej pracowni chemicznej, fizycznej czy biologicznej. Atrakcyjne będą również dla samych uczniów zajęcia w takich pracowniach. Z pewnością stoły laboratoryjne szkolne przyczynią się do pogłębiania przez uczniów praktycznej wiedzy przedmiotowej.

Wszystkie stoły laboratoryjne oparte są na solidnej stalowej konstrukcji/stelażu malowanym proszkowo farbą epoksydową, od dołu zakończonym stopkami poziomującymi. Blaty robocze stołów dopasowane są do rodzaju wykonywanych prac i ćwiczeń w danej pracowni. Szafki oraz szuflady wykonane z laminatu o wzmocnionej strukturze z okleiną PCV 2mm, zamykane na zamki patentowe.

Nasze stoły laboratoryjne do szkolnych pracowni są estetyczne, funkcjonalne, bezpieczne oraz solidne.

    Oferujemy stoły laboratoryjne szkolne:
  • stoły przyścienne do ćwiczeń w grupie
  • stoły przyścienne do ćwiczeń indywidualnych (1-osobowe, 2-osobowe i 3-osobowe)
  • stoły wyspowe do ćwiczeń dla większej grupy uczniów z dostępem z trzech lub czterech stron
  • stoły do mycia sprzętu, szkła i naczyń laboratoryjnych

Jesteśmy producentem stołów laboratoryjnych szkolnych. Dopasowujemy je do indywidualnych wymagań i potrzeb klientów. Dostarczamy je własnym transportem, montujemy we wskazanym miejscu, podłączamy do instalacji wodnej, gazowej i elektrycznej.

Wymiary stołów, rodzaj blatu, opcje wyposażenia - ustalane są indywidualnie z Zamawiającym.