Dygestorium laminowane Dygestoria laboratoryjne laminowane dygestoria dwukomorowe pełne dygestorium dwukomorowe przeszklone dygestorium specjalistyczne dygestoria metalowe

Dygestoria laboratoryjne

 

Dygestorium przeznaczone jest do prowadzenia prac z różnego rodzaju substancjami chemicznymi stałymi, ciekłymi i gazowymi. Zapewnia ochronę, bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko pracy z chemikaliami.

 1. Dygestorium laboratoryjne dwukomorowe
 2. Dygestorium laboratoryjne z bokami przeszklonymi
 3. Dygestorium laboratoryjne przeciwwybuchowe w wersji Ex
 4. Dygestorium metalowe z blatem ceramicznym
 5. Dygestoria laboratoryjne metalowe specjalistyczne
 6. Dygestorium mobilne
 7. Dygestorium z filtrem aktywnego węgla
 8. Dygestoria laboratoryjne nastołowe przeszklone
 9. Dygestorium laboratoryjne laminowane ze zlewem polipropylenowym
 • dygestorium chroni osoby wykonujące prace badawcze w komorze, przed wydzielającymi się w niej szkodliwymi dla zdrowia oparami.
 • skutecznie zapobiega wydostawaniu się z komory do pomieszczeń laboratoryjnych toksycznych oparów, gazów oraz pyłów.
 • zbiera i usuwa szkodliwe substancje za pomocą ciągłego systemu wentylacji na zewnątrz laboratorium.

Produkowane przez nas dygestoria są zgodne z wymogami normy PN-EN 14175:2006 - co zostało potwierdzone testami i badaniami przeprowadzonymi w CIOP-PIB. Posiadają Atest / Certyfikat PZH.
Produkcja dygestoriów spełnia wymagania Dyrektywy 2014/35/UE dotyczące bezpieczeństwa - oznaczone są znakiem CE.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości dygestoria laboratoryjne laminowane wyłożone ceramiką, polipropylenem lub żywicą fenolową oraz dygestoria metalowe wykonane w całości z materiałów niepalnych. Duży wybór wymiarów (szerokości od 900 do 3000mm), opcji wyposażenia - także specjalistycznego.

Wybór odpowiedniego dygestorium oraz jego wyposażenie zależy od rodzaju prowadzonych procesów badawczych oraz warunków przestrzennych. Przez cały czas udoskonalamy nasze produkty wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów. Na życzenie realizujemy również zamówienia na projekty nietypowe, dostosowane do specyficznych wymagań użytkownika.

 

Służymy profesjonalną pomocą przy wyborze odpowiednich materiałów i wyposażenia.
Zapewniamy dostawę dygestorium, montaż, podłączenie do przygotowanych przyłączy mediów, fachowe przeszkolenie, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

« do góry