Dygestoria Walk-in bez blatu. Dygestoria z blatem obniżonym

 

Dygestoria laboratoryjne bez blatu "DCW" typu Walk-in, zapewniają użytkownikowi maksymalną wielkość komory roboczej. Dotyczy to szczególnie laboratoriów, w których wymagane jest instalowanie urządzeń lub aparatury o dużych gabarytach - zwłaszcza wysokości. Wykonujemy również dygestoria "DCO" z blatem obniżonym.
Wymiary oraz wyposażenie są takie same jak w dygestoriach laminowanych i metalowych. W przypadku zaistnienia takiej potrzeby, uzgadniane są każdorazowo z Zamawiającym.

Okno podwójne w układzie teleskopowym, przy pełnym otwarciu nie wychodzi poza obrys zewnętrzny dygestorium tj. 2800mm. Sterowanie mediami na bocznym panelu instalacyjnym.

Dygestoria spełniają wymogi normy PN-EN 14175-2:2006, Dyrektywy 2014/35/UE. Oznaczone znakiem CE.
Dygestoria posiadają Atest / Certyfikat PZH.

      Dygestorium z obniżonym blatem.

Zabudowa dygestoryjna poziom "0"

Zabudowa dygestoryjna / dygestorium poziom "0". Wykonana z profili aluminiowych malowanych proszkowo farbą epoksydową wypełnionych szkłem bezpiecznym.
We wnętrzu komory dwie przeszklone ścianki działowe z możliwością łatwego demontażu (powiększenie powierzchni roboczej). Drzwi zewnętrzne w ilości 3 sztuk usytuowane w sposób umożliwiający wjazd wózka z poziomu "0". W dolnej części drzwi zamontowane szybry wentylacyjne przeznaczone do nawiewu zewnętrznego.

Wszelkie szczegóły techniczne oraz wymiary uzgadniane są z zamawiającym.

 

« powrót