Stoły laboratoryjne przyścienne

Stelaż A-kształtny. Blat laminat HPL z żywicą fenolową obrzeże PCV.
Stół przyścienny z nadstawką i zlewem. Drugi stół kątowy L ze stanowiskiem wagowym.

        

 

Stoły laboratoryjne przyścienne

Stelaż C-kształtny. Blat laminat HPL z żywicą fenolową obrzeże PCV.

  • Z lewej strony stół przyścienny. Pod blatem zabudowane 2 szafki podwójne z drzwiczkami i szufladą. Nad stołem szafki wiszące podwójne z dolną półką, obok biurko laboratoryjne.
  • Z prawej strony stół przyścienny. Pod blatem zabudowane 2 szafki podwójne z drzwiczkami i szufladą. Nad stołem szafki wiszące, obok laboratoryjne stanowisko do mycia z ociekaczem.

        

 

Stoły laboratoryjne przyścienne

Stelaż A-kształtny. Blat laminat HPL z żywicą fenolową obrzeże PCV. Fronty szafek kolor Lime.
Stoły przyścienne z szafkami/kontenerkami mobilnymi, szafki wiszące, stanowisko do mycia.

        

 

Stoły laboratoryjne - przyścienny oraz wyspowy

  • Stół przyścienny. Stelaż A-kształtny. Blat lita ceramika techniczna. Po obu stronach blatu zamontowane dwa panele z gniazdami el. 230V oraz podświetlany ekran - stanowisko do miareczkowania. Pod blatem 3 szafki z drzwiczkami i półką.
  • Stół wyspowy z nadstawką i stanowiskiem do mycia. Stelaż A-kształtny. Blat lita ceramika techniczna, nadstawka z dwoma półkami szklanymi (szkło bezpieczne) i gniazdami el. 230V. Pod blatem po obu stronach stołu zamontowane 2 szafki z drzwiczkami i półką, 2 szafki z czterema szufladami.
    Stanowisko do mycia jednokomorowe, zlew ceramika techniczna, bateria laboratoryjna, oczomyjka nakręcana na kran. Szafka zlewozmywakowa techniczna.

        

 

        

 

« powrót