Stoły laboratoryjne - przyścienny oraz wyspowy

  • Stół przyścienny. Stelaż A-kształtny. Blat lita ceramika techniczna. Po obu stronach blatu zamontowane dwa panele z gniazdami el. 230V oraz podświetlany ekran - stanowisko do miareczkowania. Pod blatem 3 szafki z drzwiczkami i półką.
  • Stół wyspowy z nadstawką i stanowiskiem do mycia. Stelaż A-kształtny. Blat lita ceramika techniczna, nadstawka z dwoma półkami szklanymi (szkło bezpieczne) i gniazdami el. 230V. Pod blatem po obu stronach stołu zamontowane 2 szafki z drzwiczkami i półką, 2 szafki z czterema szufladami.
    Stanowisko do mycia jednokomorowe, zlew ceramika techniczna, bateria laboratoryjna, oczomyjka nakręcana na kran. Szafka zlewozmywakowa techniczna.

        

 

        

 

Stoły przyścienne w kształcie "L" (zabudowa ciągła)

Stoły przyścienne łączone w ciągu w kształcie litery L. Na całej długości stołów blat laminowany z obrzeżem prostym. Stelaż A-kształtny wzmocniony. Szafki zabudowane w stelażu plus szafki mobilne (kontenerki).

 

Stoły przyścienne w kształcie "U" (zabudowa ciągła)

Stoły przyścienne łączone w ciągu w kształcie litery U. Na całej długości stołów blat konglomerat kwarcowo-granitowy Aglodrom z obrzeżem prostym. Przy stanowisku do mycia - obrzeże podniesione dookoła.
Stelaż A-kształtny wzmocniony. Szafki zabudowane w stelażu plus szafki mobilne (kontenerki).

 

« powrót