Stół laboratoryjny wyspowy

  • Stół wyspowy z nadstawką i dwoma stanowiskami do mycia. Stelaż A-kształtny. Blat lita ceramika techniczna. Nadstawka kolumnowa z dwoma półkami szklanymi (szkło bezpieczne) i gniazdami el. 230V. Do nadstawki zamontowane dwa ociekacze stalowe typu "Jeż". Pod blatem po obu stronach stołu zamontowane 2 szafki z drzwiczkami i półką, 2 szafki z czterema szufladami.
    Stanowiska do mycia jednokomorowe, zlewy ceramika techniczna, baterie laboratoryjne, oczomyjka nakręcana na kran. Szafki zlewozmywakowe techniczne.

        

 

Stoły laboratoryjne - wyspowy oraz przyścienny

  • Stół wyspowy z nadstawką i stanowiskiem do mycia. Stelaż A-kształtny. Blat lita ceramika techniczna. Nadstawka kolumnowa z dwoma półkami szklanymi (szkło bezpieczne) i gniazdami el. 230V. Pod blatem po obu stronach stołu zamontowane 2 szafki z drzwiczkami i półką, 2 szafki z czterema szufladami.
    Stanowisko do mycia jednokomorowe, zlew ceramika techniczna, bateria laboratoryjna, oczomyjka nakręcana na kran. Szafka zlewozmywakowa techniczna.
  • Stół przyścienny. Stelaż A-kształtny. Blat lita ceramika techniczna. Po obu stronach blatu zamontowane dwa panele z gniazdami el. 230V oraz podświetlany ekran - stanowisko do miareczkowania. Pod blatem 3 szafki z drzwiczkami i półką.

        

 

« powrót