dygestorium-specjalistyczne dygestorium-specjalistyczne

Dygestorium specjalistyczne z otwieraną zabudową

Lewa górna ściana bez przeszklenia. Do boku dygestorium na stałe zamontowana otwierana zabudowa manipulacyjna, poprzez którą można wkładać materiały do badań (nawet o znacznych gabarytach) bez otwierania okna przedniego.

WYPOSAŻENIE:
Blat lita ceramika techniczna, wykładka tylnej ściany lita ceramika techniczna, 2 ujęcia wody, 2 gniazda el. 230V, lampa oświetleniowa, czujnik przepływu. Dolna szafka wyłożona od wewnątrz polipropylenem.

 

        

 

Dygestorium specjalistyczne z otwieraną zabudową w trakcie użytkowania

        

 

Dygestorium specjalistyczne z otworami zsypowymi

Dygestorium metalowe dwukomorowe z blatem stalowym wyposażonym w dwa otwory zsypowe z bocznymi klapami zamykającymi. Pod blatem podwójna przestrzeń wjazdowa bez podłogi (wjazd poziom "O") maskowana drzwiczkami na zawiasach. Każda z przestrzeni wjazdowej przystosowana do wsunięcia jednej palety z pojemnikiem zsypowym na odpadki lub zgary np. cyny.

 

 

Dygestorium specjalistyczne z osadnikiem na chemikalia

Osadnik na chemikalia/zlewnia - 35L zbiornik z polipropylenu umieszczony w szafce na podeście jezdnym. Osadnik połączony jest osobną instalacją ze zlewikiem ceramicznym, do którego spływają chemikalia bezpośrednio z blatu.

 

 

Dygestorium specjalistyczne do pracy na siedząco

Dygestorium dwukomorowe przeznaczone do wykonywania pracy w pozycji siedzącej (2 miejsca do siedzenia).

WYPOSAŻENIE:

Blat lita ceramika techniczna, wykładka tylnej ściany lita ceramika techniczna, 1 ujęcie wody, 4 gniazda el. 230V na tylnej ścianie, 2 lampy oświetleniowe, 2 lampy UV, czujnik przepływu. 2 szafki z drzwiczkami i półką, 1 z trzema szufladami, 1 z osadnikiem na chemikalia.

 

 

« powrót